Frans Pasmans (70) – Lid in de Orde van Oranje-Nassau

Frans Pasmans, voorzitter van onze stichting,
is op 26 april 2018 benoemd tot lid in de
Orde van Oranje-Nassau.

Het lintje is hem uitgereikt voor zijn werk voor onze stichting. Hij is ruim 25 jaar voorzitter en dat doet hij met veel enthousiasme en betrokkenheid. Frans is vereerd met deze onderscheiding. Hij roemt de actieve inzet van alle vrijwilligers van onze stichting. Immers, een voorzitter kan en doet het niet alleen. Alle medewerkers van onze stichting werken hard, in het bestuur, werkgroep Transport & Opslag, Family to Family en Buds of Hope. Ons werk is alleen mogelijk dankzij sponoren en alle gezinnen in Nederland die een gezin hebben ondersteund. Het is prachtig om te zien hoe vele gezinnen er in de afgelopen jaren op vooruit zijn gegaan.
Ook de investering in onderwijs en sport zorgt er voor dat het levenspeil in het dorp Saliste verbeterd is. Hij spreek zijn grote dank uit aan alle vrijwilligers hier in Goirle, en in Saliste, Roemenië.